DARMOWE ZDJĘCIA

Uwielbiam fotografować – szczególnie jedzenie. Aparat często mam przy sobie, dzięki czemu robię sporo zdjęć, nie zawsze kulinarnych. Poniżej znajdziesz zdjęcia mojego autorstwa, które bardzo lubię i którymi chętnie się z Tobą podzielę. Poniższe zdjęcia możesz pobrać legalnie i za darmo*. Możesz użyć ich do zobrazowania wpisu na swoim blogu, ustawić jako tapetę na pulpicie lub wywołać i powiesić na ścianie. Możesz zrobić z nimi to, co chcesz, są dla Ciebie 🙂 Korzystając z poniższych zdjęć nie musisz podawać źródła. Oczywiście możesz to zrobić – będzie mi wtedy bardzo miło.

Fotografie są bez mojego znaku wodnego, w dużej rozdzielczości i najlepszej jakości. Podzieliłam je na dwie kategorie – „tła” i „z jedzeniem w tle”. Możliwe, że w przyszłości będzie ich więcej, jednak póki co, co jakiś czas, będę powiększać te dwa zbiory.

Jeżeli podoba Ci się klimat moich zdjęć, a czujesz niedosyt, zapraszam na Shutterstocka – jest ich tam ponad 700. Możesz też skontaktować się bezpośrednio ze mną – gotujzkasia@gmail.com

*Pozostałych zdjęć na blogu (np. obrazujących przepisy) nie pobieraj. Możesz na nie popatrzeć 🙂


Poniżej znajdziesz zdjęcia w formacie A4, w pionie i w poziomie.
Aby pobrać zdjęcie, kliknij na nie. Otworzy się w nowej karcie. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy zapisz grafikę.


Z JEDZENIEM W TLE

darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (3) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (17) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (2)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (6) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (13) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (9)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (15) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (14) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (12)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (8) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (4) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (5)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (1) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (18) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (20)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (11) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (16)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (19) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_z jedzeniem w tle (10)

TŁA

darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (14) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (2) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (1)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (13) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (10) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (3)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (7) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (8) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (9)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (18) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (15)
Lunss prom dresses collection includes plenty of the best discount prom dresses, such as long prom dresses, strapless prom dresses, celebrity prom dresses and more. darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (16)
darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (11) darmowe zdjecie_gotujzkasia.pl_tlo (4)

6 komentarzy

  1. S.Łaganowska pisze:

    Witam. Czy na pewno pozwala Pani używać swoich zdjęć? Pytam, dlatego że czasem wrzucam jakiś przepis na mój fp, niestety jestem antytaleńciem, jeśli chodzi o robienie zdjęć, a Pani zdjęcia są przepiękne i z chęcią niektóre bym użyła, jeśli oczywiście można.

    Pozdrawiam.

  2. Deming pisze:

    Pani Kasiu, a na jakiej licencji są te zdjęcia? Jeśli na CC0, to można byłoby je dodać do listy darmowych zdjęć do użytku komercyjnego: http://veroling.pl/darmowe-zdjecia-uzytek-komercyjny/

    Proszę dać znać.

Leave a Reply